Zakończenie sezonu 2022 Ligi Tenisowej WKT Atri

Zarząd Klubu uprzejmie informuje, że spotkanie kończące sezon 2022 Ligi Tenisowej WKT Atri Wałbrzych odbędzie się 15 października 2022r. (sobota) o godz. 13.00 w domku klubowym. Uroczystość wręczenia nagród rozpocznie się o godz. 14.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Ligi oraz członków Klubu!!

Zarząd Klubu zawiadamia, że w dniu 22 września 2022 r. (czwartek) o godzinie 18.00 w domku klubowym na terenie kortów WKT Atri odbędzie się Walne Zebranie Członków WKT ATRI Wałbrzych, poświęcone podsumowaniu i rozliczeniu działalności Klubu w latach 2021/2022.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Klubu!

Klasyfikacja końcowa 2021

   
OPEN SINGIEI 2021  
1 BARTOSZ MALCZEWSKI
2 PIOTR POŻARSKI
3 GRZEGORZ KUZIOŁA
   
Plus 45 lat
1 WOJCIECH KIEREPKA
2 PIOTR KRUKIEREK
3 MACIEJ RACZKOWSKI
   
Plus 55 lat  
1 RYSZARD LIZAK
2 MIROSŁAW JAŁÓWKO
3 MAREK RAJCA
   
Plus 65 lat
1 IRENEUSZ BIEL
2 WALDEMAR DULBA
3 EDWARD STASZKIEWICZ
   
Debel  
1 BARTEK MALCZEWSKI-PIOTR POŻARSKI
2 WALDEMAR WALKOWICZ-DANIEL DANAJ
3 MACIEJ RACZKOWSKI-ŁUKASZ SADOWSKI
   
MIKST  
  LIDIA EK-PIOTR EK
   
Puchar Fair Play
  GRZEGORZ JANIK
   
Klasyfikacja kobiet
1 JUSTYNA DĄBROWSKA
2 DANUTA TYRCZ
   
Postęp roku 2021  
  MICHAŁ KACZUGA

Zakończenie rozgrywek Ligi Tenisowej WKT Atrii Lato 2021

W sobotę 16 października br. w domku klubowym odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczne, letnie rozgrywki Ligi Tenisowej WKT Wałbrzych. Puchary, nagrody i upominki wręczali prezes i członkowie Zarządu Klubu. Uroczystość, jak zwykle, zakończyła się spotkaniem przy grillu. Humory dopisały uczestnikom w większym stopniu niż aura, a deklaracjom dotyczącym formy i osiągnięć w przyszłych edycjach Ligi nie było końca.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców wszystkich klasysyfikacji!

Jak zaznaczono wyżej, humory dopisały wszystkim uczestnikom spotkania – nie tylko zwycięzcom!
Zwycięzca najbardziej prestiżowej kategorii OPEN Bartek MALCZEWSKI, w towarzystwie Prezesa WKT Piotra KACZMARCZYKA i Czł. Zarządu Dariusza BORCZYKA
   
OPEN SINGIEI 2021  
1 BARTOSZ MALCZEWSKI
2 PIOTR POŻARSKI
3 GRZEGORZ KUZIOŁA
   
Plus 45 lat
1 WOJCIECH KIEREPKA
2 PIOTR KRUKIEREK
3 MACIEJ RACZKOWSKI
   
Plus 55 lat  
1 RYSZARD LIZAK
2 MIROSŁAW JAŁÓWKO
3 MAREK RAJCA
   
Plus 65 lat
1 IRENEUSZ BIEL
2 WALDEMAR DULBA
3 EDWARD STASZKIEWICZ
   
Debel  
1 BARTEK MALCZEWSKI-PIOTR POŻARSKI
2 WALDEMAR WALKOWICZ-DANIEL DANAJ
3 MACIEJ RACZKOWSKI-ŁUKASZ SADOWSKI
   
MIKST  
  LIDIA EK-PIOTR EK
   
Puchar Fair Play
  GRZEGORZ JANIK
   
Klasyfikacja kobiet
1 JUSTYNA DĄBROWSKA
2 DANUTA TYRCZ
   
Postęp roku 2021  
  MICHAŁ KACZUGA

Wrześniowy turniej deblowy

W ubiegłą sobotę, tj. 11.09 br. kilkoro członków WKT ATRI , chcąc sprawić frajdę sobie i pozostałym członkom i sympatykom Klubu zorganizowało turniej deblowy w bardzo lubianej formule losowo dobieranych par deblowych. Turniej się udał i mecze oraz zabawa były świetne o czym świadczą zamieszczone poniżej zdjęcia. Wypełniając kronikarski obowiązek informujemy, że turniej wygrała para w składzie: Danuta Tyrcz i Tomek Huszczo. II m. zajęli: Mikołaj Huszczo i Krystian Sanewski, a III : Marcin Szyda z Aleksandrem Sulikowskim.

Organizatorzy „odgrażają się”, że to nie koniec i będą zaproszenia na następne edycje!!!

Zwycięzcy turnieju, od lewej: III m., I m., II m.
Zwycięzcy z Prezesem WKT Piotrem Kaczmarczykiem
Uczestnicy i organizatorzy turnieju, a w tle min. baner reklamowy firmy „soltermo” – nowego sponsora Ligi Tenisowej WKT Atri

Nowy sponsor Ligi Tenisowej WKT Atri

Informujemy, że w sierpniu br. WKT Atri nawiązało współpracę (umowa na 4 lata) z firmą „soltermo” z Dzierżoniowa, która zgodziła się być głównym sponsorem Ligi Tenisowej WKT Atri. Firma „soltermo” to min. dostawca najnowocześniejszych zródeł energii odnawialnej i kotłów elektrodowych do ogrzewania biur i mieszkań. W związku z umową na naszych kortach pojawił się baner reklamowy firmy.

Dotacja z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Tak jak w poprzednim roku dzięki staraniom Zarządu Klubu udało się uzyskać z Ministerstwa Kultury,Dziedzitwa Narodowego i Sportu, w ramach Programu „Klub”, dotację finansową w wysokości 10 tys zł. Zgodnie z wnioskiem złożonym w Ministerstwie dotacja zostanie przeznaczona na opłacenie zajęć szkoleniowych dla najmłodszych członków WKT Atri oraz zakup sprzętu tenisowego. Dotację należy wykorzystać w terminie do 15-go listopada, a całe zadanie należy rozliczyć do 15-go grudnia br,

Walne Zebranie członków WKT Atri

Zgodnie z postanowieniami Statutu Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego „Atri” w dniu 15 czerwca odbyło się doroczne Walne Zebranie członków Klubu, poświęcone przyjęciu sprawozdania finansowego i sprawozdania rocznego z działalności władz Klubu. Oba dokumenty, przedstawione przez prezesa Klubu kol. Piotra Kaczmarczyka, zostały przyjęte przez obecnych na zebraniu członków Klubu. Przyjęto również sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej, które przedstawił rzewodniczący Komisji kol. Wojciech Paul. Zebranie podjęło również uchwałę o rozszerzeniu składu Zarządu Klubu. Nowym członkiem Zarządu Klubu został kol. Przemysław Sulima – Serdecznie gratulujemy! W części zebrania poświęconej sprawom różnym odbyła się długa i żywa dyskusja o bieżących problemach w działalności Klubu jak i możliwych kierunkach rozwoju Klubu.

OGŁOSZENIE

Zgodnie z § 14. pkt 3 Statutu Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego „Atri”, Zarząd Klubu zwołuje Walne Zebranie członków Klubu, poświęcone przyjęciu sprawozdania finansowego i sprawozdania rocznego z działalności władz Klubu.

Zebranie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2021 roku o godz. 18.00, w domku klubowym WKT „Atri”.

Zarząd WKT „Atri”