Ogłoszenie o Walnym Zebraniu Klubu

                                                                                   Wałbrzych, 02.03.2023 r.

O G Ł O S Z E N I E

                Na podstawie § 14 i § 15 Statutu Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego „ATRI” w Wałbrzychu Zarząd Klubu zwołuje w dniu 29 marca 2023 roku o godz. 18.00 (środa)  Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze WKT „ATRI”. Zebranie odbędzie się w Szczawnie Zdroju, ul. Tadeusza Kościuszki 15 ( restauracja „Pod Lwami”).

                                                                                                          Prezes WKT „ATRI”

                                                                                                        Piotr Kaczmarczyk

Zakończenie sezonu 2022 Ligi Tenisowej WKT Atri

Zarząd Klubu uprzejmie informuje, że spotkanie kończące sezon 2022 Ligi Tenisowej WKT Atri Wałbrzych odbędzie się 15 października 2022r. (sobota) o godz. 13.00 w domku klubowym. Uroczystość wręczenia nagród rozpocznie się o godz. 14.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Ligi oraz członków Klubu!!

Zarząd Klubu zawiadamia, że w dniu 22 września 2022 r. (czwartek) o godzinie 18.00 w domku klubowym na terenie kortów WKT Atri odbędzie się Walne Zebranie Członków WKT ATRI Wałbrzych, poświęcone podsumowaniu i rozliczeniu działalności Klubu w latach 2021/2022.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Klubu!

Klasyfikacja końcowa 2021

   
OPEN SINGIEI 2021  
1 BARTOSZ MALCZEWSKI
2 PIOTR POŻARSKI
3 GRZEGORZ KUZIOŁA
   
Plus 45 lat
1 WOJCIECH KIEREPKA
2 PIOTR KRUKIEREK
3 MACIEJ RACZKOWSKI
   
Plus 55 lat  
1 RYSZARD LIZAK
2 MIROSŁAW JAŁÓWKO
3 MAREK RAJCA
   
Plus 65 lat
1 IRENEUSZ BIEL
2 WALDEMAR DULBA
3 EDWARD STASZKIEWICZ
   
Debel  
1 BARTEK MALCZEWSKI-PIOTR POŻARSKI
2 WALDEMAR WALKOWICZ-DANIEL DANAJ
3 MACIEJ RACZKOWSKI-ŁUKASZ SADOWSKI
   
MIKST  
  LIDIA EK-PIOTR EK
   
Puchar Fair Play
  GRZEGORZ JANIK
   
Klasyfikacja kobiet
1 JUSTYNA DĄBROWSKA
2 DANUTA TYRCZ
   
Postęp roku 2021  
  MICHAŁ KACZUGA

Zakończenie rozgrywek Ligi Tenisowej WKT Atrii Lato 2021

W sobotę 16 października br. w domku klubowym odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczne, letnie rozgrywki Ligi Tenisowej WKT Wałbrzych. Puchary, nagrody i upominki wręczali prezes i członkowie Zarządu Klubu. Uroczystość, jak zwykle, zakończyła się spotkaniem przy grillu. Humory dopisały uczestnikom w większym stopniu niż aura, a deklaracjom dotyczącym formy i osiągnięć w przyszłych edycjach Ligi nie było końca.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców wszystkich klasysyfikacji!

Jak zaznaczono wyżej, humory dopisały wszystkim uczestnikom spotkania – nie tylko zwycięzcom!
Zwycięzca najbardziej prestiżowej kategorii OPEN Bartek MALCZEWSKI, w towarzystwie Prezesa WKT Piotra KACZMARCZYKA i Czł. Zarządu Dariusza BORCZYKA
   
OPEN SINGIEI 2021  
1 BARTOSZ MALCZEWSKI
2 PIOTR POŻARSKI
3 GRZEGORZ KUZIOŁA
   
Plus 45 lat
1 WOJCIECH KIEREPKA
2 PIOTR KRUKIEREK
3 MACIEJ RACZKOWSKI
   
Plus 55 lat  
1 RYSZARD LIZAK
2 MIROSŁAW JAŁÓWKO
3 MAREK RAJCA
   
Plus 65 lat
1 IRENEUSZ BIEL
2 WALDEMAR DULBA
3 EDWARD STASZKIEWICZ
   
Debel  
1 BARTEK MALCZEWSKI-PIOTR POŻARSKI
2 WALDEMAR WALKOWICZ-DANIEL DANAJ
3 MACIEJ RACZKOWSKI-ŁUKASZ SADOWSKI
   
MIKST  
  LIDIA EK-PIOTR EK
   
Puchar Fair Play
  GRZEGORZ JANIK
   
Klasyfikacja kobiet
1 JUSTYNA DĄBROWSKA
2 DANUTA TYRCZ
   
Postęp roku 2021  
  MICHAŁ KACZUGA

Wrześniowy turniej deblowy

W ubiegłą sobotę, tj. 11.09 br. kilkoro członków WKT ATRI , chcąc sprawić frajdę sobie i pozostałym członkom i sympatykom Klubu zorganizowało turniej deblowy w bardzo lubianej formule losowo dobieranych par deblowych. Turniej się udał i mecze oraz zabawa były świetne o czym świadczą zamieszczone poniżej zdjęcia. Wypełniając kronikarski obowiązek informujemy, że turniej wygrała para w składzie: Danuta Tyrcz i Tomek Huszczo. II m. zajęli: Mikołaj Huszczo i Krystian Sanewski, a III : Marcin Szyda z Aleksandrem Sulikowskim.

Organizatorzy „odgrażają się”, że to nie koniec i będą zaproszenia na następne edycje!!!

Zwycięzcy turnieju, od lewej: III m., I m., II m.
Zwycięzcy z Prezesem WKT Piotrem Kaczmarczykiem
Uczestnicy i organizatorzy turnieju, a w tle min. baner reklamowy firmy „soltermo” – nowego sponsora Ligi Tenisowej WKT Atri

Nowy sponsor Ligi Tenisowej WKT Atri

Informujemy, że w sierpniu br. WKT Atri nawiązało współpracę (umowa na 4 lata) z firmą „soltermo” z Dzierżoniowa, która zgodziła się być głównym sponsorem Ligi Tenisowej WKT Atri. Firma „soltermo” to min. dostawca najnowocześniejszych zródeł energii odnawialnej i kotłów elektrodowych do ogrzewania biur i mieszkań. W związku z umową na naszych kortach pojawił się baner reklamowy firmy.

Dotacja z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Tak jak w poprzednim roku dzięki staraniom Zarządu Klubu udało się uzyskać z Ministerstwa Kultury,Dziedzitwa Narodowego i Sportu, w ramach Programu „Klub”, dotację finansową w wysokości 10 tys zł. Zgodnie z wnioskiem złożonym w Ministerstwie dotacja zostanie przeznaczona na opłacenie zajęć szkoleniowych dla najmłodszych członków WKT Atri oraz zakup sprzętu tenisowego. Dotację należy wykorzystać w terminie do 15-go listopada, a całe zadanie należy rozliczyć do 15-go grudnia br,

Walne Zebranie członków WKT Atri

Zgodnie z postanowieniami Statutu Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego „Atri” w dniu 15 czerwca odbyło się doroczne Walne Zebranie członków Klubu, poświęcone przyjęciu sprawozdania finansowego i sprawozdania rocznego z działalności władz Klubu. Oba dokumenty, przedstawione przez prezesa Klubu kol. Piotra Kaczmarczyka, zostały przyjęte przez obecnych na zebraniu członków Klubu. Przyjęto również sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej, które przedstawił rzewodniczący Komisji kol. Wojciech Paul. Zebranie podjęło również uchwałę o rozszerzeniu składu Zarządu Klubu. Nowym członkiem Zarządu Klubu został kol. Przemysław Sulima – Serdecznie gratulujemy! W części zebrania poświęconej sprawom różnym odbyła się długa i żywa dyskusja o bieżących problemach w działalności Klubu jak i możliwych kierunkach rozwoju Klubu.